športtok-logo-light-blue-removebg-preview

športtok.tv je medijska postaja s komentarji in športnimi prenosi v živo. Vzpostavili smo že odbojka.tv in beachvolley.tv, vzpostavljamo medijsko pokritost za športne panožne zveze, športna društva in klube ter organizatorje tekmovanj.

Na spletnem mestu gostimo tudi klube, Ljutomer Volley, odbojkarski klub v ponovni aktivaciji, in projekte pri katerih sodelujemo, kot so Jankov.memorial, veliki mednarodni odbojkarski turnir in Noli Oblivisci Me, forum o demenci.

beachvolley.tv, platforma in razvojno vozlišče odbojke na mivki, je referenčni organizator državnih in mednarodnih tekmovanj v odbojki na mivki za članske in mladinske kategorije.

+386 41 730 882 mark@beachvolley.tv

Preddvor
Open 2023

8. 7.

Finale državnega prvenstva v odbojki na mivki za mlade do šestnajst let (U16, kadeti)

Občina Preddvor

Finale DP mladi U16 poteka s podporo:

Info

Lokacija: Športni center Fitko, Hrib 4a, 4205 Preddvor.

Datum in ura: sobota, 8. 7. 2023, 10:00.

Ekipe morajo biti na prizorišču za tehnično registracijo v enotni opremi pol ure pred pričetkom prvenstva, ob 9:30 uri.

Prenosi prvenstva

Video

kadeti: končna
razvrstitev ekip

U16

4. mesto

5. mesto

9. mesto

tekmogram dvojne eliminacije prvenstva

Predkrog

Abraham/Skudnik (OK Mežica) : Logonder/Draksler (Erik & Nik)

Cerar/Kušar (Erazem & Miha) : Kastelic/Jagodar (Obala)

Dolinšek/Nograšek (DoliNogi) : Jenkole/Mrvar (ŠD Loka Žužemberk II)

Prvi krog

Matko/Plaskan (Cestnik Volley) : Prijatelj/Urbančič (Žan Tilen)

Abraham/Skudnik (OK Mežica) : Bregar/Predan (Bregar & Predan)

Obrstar/Mrvar (ŠD Loka Žužemberk) : Kastelic/Jagodar (Obala)

Zmagovalca tekme #3 : Gal & Dejan

(7)
2
igrišče 2 Preddvor

Zmagovalca tekme #3 : Gal & Dejan

Drugi krog

Matko/Plaskan (Cestnik Volley) : Bregar/Predan (Bregar & Predan)

Kastelic/Jagodar (Obala) : Zalokar/Sirar (Gal & Dejan)

Polfinali

Bregar/Predan (Bregar & Predan) : Abraham/Skudnik (OK Mežica)

Kastelic/Jagodar (Obala) : Matko/Plaskan (Cestnik Volley)

Veliki in mali finale

1. mesto

Bregar/Predan (Bregar & Predan) : Matko/Plaskan (Cestnik Volley)

3. mesto

Abraham/Skudnik (OK Mežica) : Kastelic/Jagodar (Obala)

Prvi krog poraženci

Cerar/Kušar (Erazem & Miha) : Prijatelj/Urbančič (Žan Tilen)

Poraženca tekme #3: Abraham/Skudnik (OK Mežica)

Logonder/Draksler (Erik & Nik) : Poraženca tekme #7

Drugi krog poraženci

Prijatelj/Urbančič (Žan Tilen) : Abraham/Skudnik (OK Mežica)

Obrstar/Mrvar (ŠD Loka Žužemberk) : Logonder/Draksler (Erik & Nik)

Tretji krog poraženci

Zalokar/Sirar (Gal & Dejan) : Abraham/Skudnik (OK Mežica)

Obrstar/Mrvar (ŠD Loka Žužemberk) : Matko/Plaskan (Cestnik Volley)