športtok-logo-light-blue-removebg-preview

športtok.tv je medijska postaja s komentarji in športnimi prenosi v živo. Vzpostavili smo že odbojka.tv in beachvolley.tv, vzpostavljamo medijsko pokritost za športne panožne zveze, športna društva in klube ter organizatorje tekmovanj.

Na spletnem mestu gostimo tudi klube, Ljutomer Volley, odbojkarski klub v ponovni aktivaciji, in projekte pri katerih sodelujemo, kot so Jankov.memorial, veliki mednarodni odbojkarski turnir in Noli Oblivisci Me, forum o demenci.

beachvolley.tv, platforma in razvojno vozlišče odbojke na mivki, je referenčni organizator državnih in mednarodnih tekmovanj v odbojki na mivki za članske in mladinske kategorije.

+386 41 730 882 mark@beachvolley.tv

Preddvor
Open 2023

8. 7.

Finale državnega prvenstva v odbojki na mivki za mlade do šestnajst let (U16, kadeti)

Občina Preddvor

Finale DP mladi U16 poteka s podporo:

Komleten spored in izidi prvenstva

Preddvor Open 2023 spored

DatumTekmaČas/IzidPrizoriščeŠtevilka tekme Prvi sodnik_ca Drugi sodnik_ca
Bregar/Predan (Bregar & Predan) : Matko/Plaskan (Cestnik Volley)20 Anton Pevc
Abraham/Skudnik (OK Mežica) : Kastelic/Jagodar (Obala)19 Dušan Vrečar
Kastelic/Jagodar (Obala) : Matko/Plaskan (Cestnik Volley)18 Branka Čemas Stjepanovič
Bregar/Predan (Bregar & Predan) : Abraham/Skudnik (OK Mežica)17 Dušan Vrečar
Zalokar/Sirar (Gal & Dejan) : Abraham/Skudnik (OK Mežica)16 Anton Pevc
Obrstar/Mrvar (ŠD Loka Žužemberk) : Matko/Plaskan (Cestnik Volley)15 Branka Čemas Stjepanovič
Kastelic/Jagodar (Obala) : Zalokar/Sirar (Gal & Dejan)14 Anton Pevc
Matko/Plaskan (Cestnik Volley) : Bregar/Predan (Bregar & Predan)13 Dušan Vrečar
Obrstar/Mrvar (ŠD Loka Žužemberk) : Logonder/Draksler (Erik & Nik)12 Branka Čemas Stjepanovič
Prijatelj/Urbančič (Žan Tilen) : Abraham/Skudnik (OK Mežica)11 Dušan Vrečar
Logonder/Draksler (Erik & Nik) : Poraženca tekme #710
Poraženca tekme #3: Abraham/Skudnik (OK Mežica)9
Cerar/Kušar (Erazem & Miha) : Prijatelj/Urbančič (Žan Tilen)8 Branka Čemas Stjepanovič
Zmagovalca tekme #3 : Gal & Dejan7
Obrstar/Mrvar (ŠD Loka Žužemberk) : Kastelic/Jagodar (Obala)6 Anton Pevc
Abraham/Skudnik (OK Mežica) : Bregar/Predan (Bregar & Predan)5 Dušan Vrečar
Matko/Plaskan (Cestnik Volley) : Prijatelj/Urbančič (Žan Tilen)4 Anton Pevc
Dolinšek/Nograšek (DoliNogi) : Jenkole/Mrvar (ŠD Loka Žužemberk II)3
Cerar/Kušar (Erazem & Miha) : Kastelic/Jagodar (Obala)2 Dušan Vrečar
Abraham/Skudnik (OK Mežica) : Logonder/Draksler (Erik & Nik)1 Branka Čemas Stjepanovič
tekmogram dvojne eliminacije prvenstva

Predkrog

Abraham/Skudnik (OK Mežica) : Logonder/Draksler (Erik & Nik)

Cerar/Kušar (Erazem & Miha) : Kastelic/Jagodar (Obala)

Dolinšek/Nograšek (DoliNogi) : Jenkole/Mrvar (ŠD Loka Žužemberk II)

Prvi krog

Matko/Plaskan (Cestnik Volley) : Prijatelj/Urbančič (Žan Tilen)

Abraham/Skudnik (OK Mežica) : Bregar/Predan (Bregar & Predan)

Obrstar/Mrvar (ŠD Loka Žužemberk) : Kastelic/Jagodar (Obala)

Zmagovalca tekme #3 : Gal & Dejan

(7)
2
igrišče 2 Preddvor

Zmagovalca tekme #3 : Gal & Dejan

Drugi krog

Matko/Plaskan (Cestnik Volley) : Bregar/Predan (Bregar & Predan)

Kastelic/Jagodar (Obala) : Zalokar/Sirar (Gal & Dejan)

Polfinali

Bregar/Predan (Bregar & Predan) : Abraham/Skudnik (OK Mežica)

Kastelic/Jagodar (Obala) : Matko/Plaskan (Cestnik Volley)

Veliki in mali finale

1. mesto

Bregar/Predan (Bregar & Predan) : Matko/Plaskan (Cestnik Volley)

3. mesto

Abraham/Skudnik (OK Mežica) : Kastelic/Jagodar (Obala)

Prvi krog poraženci

Cerar/Kušar (Erazem & Miha) : Prijatelj/Urbančič (Žan Tilen)

Poraženca tekme #3: Abraham/Skudnik (OK Mežica)

Logonder/Draksler (Erik & Nik) : Poraženca tekme #7

Drugi krog poraženci

Prijatelj/Urbančič (Žan Tilen) : Abraham/Skudnik (OK Mežica)

Obrstar/Mrvar (ŠD Loka Žužemberk) : Logonder/Draksler (Erik & Nik)

Tretji krog poraženci

Zalokar/Sirar (Gal & Dejan) : Abraham/Skudnik (OK Mežica)

Obrstar/Mrvar (ŠD Loka Žužemberk) : Matko/Plaskan (Cestnik Volley)